Spotkanie opłatkowe PCP

Informacje

Jedenastego stycznia 2010r. w Hotelu Savoy, przy ulicy Traugutta w Łodzi, odbyło się SPOTKANIE OPŁATKOWE Polskiego Cechu Psychotronicznego połączone z balem karnawałowym. Uczestnikami byli członkowie, przyjaciele i zaproszeni goście.

Prezes Polskiego Cechu Psychotronicznego – Jan Karol Jóźwiak serdecznie powitał gości i wygłosił krótkie przemówienie zakończone życzeniami świąteczno-noworocznymi. Następnie Prezes Izby Rzemieślniczej w Łodzi – Paweł Saar – wręczył odznaczenia wyróżniającym się członkom cechu.

  • Paweł Portalewski, podstarszy cechu, mistrz radiestezji za zasługi dla Rzemiosła Polskiego został wyróżniony ZŁOTYM MEDALEM im. Jana Kilińskiego.
  • Robert Grabowski, dyrektor cechu, mistrz bioenergoterapii za zasługi dla Rzemiosła Polskiego został uhonorowany ODZNAKĄ IZBY.

Wzorem lat ubiegłych spotkanie opłatkowe poprowadził przyjaciel cechu – Ksiądz Wiesław Kamiński, który tym razem mówił o bardzo szybkim tempie życia i braku czasu na refleksję, następnie w pięknych słowach życzył nam i wszystkim Polakom, aby w 2010 r. znaleźli czas na zadumę, refleksję, na spotkania z bliskimi i przyjaciółmi.

W wigilijnym nastroju goście łamali się opłatkiem, wspólnie śpiewali kolędy i składali życzenia. Po tradycyjnym posiłku – zupie grzybowej i pierogach z grzybami, zawitał św. Mikołaj. Uczestnicy spotkania, podczas przyjmowania prezentów, wykazali się dużym poczuciem humoru – recytowali wiersze i fraszki, śpiewali piosenki. W tym radosnym nastroju rozpoczęła się część karnawałowa spotkania – zdominowana muzyką i tańcem.

Celem naszego spotkania było zintegrowanie członków Polskiego Cechu Psychotronicznego, w konsekwencji wymiana doświadczeń zawodowych, budowanie sympatii, tworzenie przyjaźni i miłej atmosfery w cechu, niezbędnej do realizowania zadań statutowych – niesienia pomocy potrzebującym.

Żegnając się uczestnicy balu życzyli sobie i innym, aby cały 2010 rok był tak udany jak to spotkanie, które dostarczyło niezapomnianych przeżyć.

 

Więcej informacji na stronie:

http://www.mmlodz.pl/7749/2010/1/12/jedyny-taki-bal-w-polsce?districtChanged=true

 

Oprac. Anna Grabowska

Galeria zdjęć