Serdecznie zapraszamy na Bal Maskowy dnia 23 lutego 2019 r. (sobota) w godz. 18.00 – 23.00 (przebranie nie obowiązkowe).

Bal odbędzie się w sali balowej Hotelu Savoy. Oprawa muzyczna – Tadeusz Urbański „TRUBADUR”. Wstęp 20,00 zł. Jedzenie we własnym zakresie (tzw. „koszyczkowe”).

Zapraszamy w dniu 1 lutego 2019 r. (piątek) o godz. 18.00 na prelekcję Roberta Grabowskiego w Polskim Cechu Psychotronicznym.

Tematem prelekcji będzie „Rola wybaczania w rozwoju duchowym”.

Robert Grabowski jest uzdrowicielem duchowym, mistrzem bioenergoterapii i radiestezji, współzałożyciel i wieloletni dyrektor, były podstarszy i wiceprezes Polskiego Cechu Psychotronicznego.

Po prelekcji tradycyjnie jak co miesiąc, będzie miała miejsce wymiana doświadczeń wśród zawodowych specjalistów w temacie uzdrawiania.

Zapraszamy w dniu 4 stycznia 2019 r. (piątek) o godz. 18.00 na prelekcję Idalii Raganowicz w Polskim Cechu Psychotronicznym.

Tematem prelekcji będzie „Różnica płci oraz jej wpływ na relację międzyludzką”. Porozmawiamy także o głównych zasadach zdrowego odżywiania.

Tradycyjnie jak co miesiąc będzie miała miejsce wymiana doświadczeń wśród zawodowych specjalistów w temacie uzdrawiania.

Polski Cech Psychotroniczny w dniu 12 stycznia 2019 r. (sobota) serdecznie zaprasza na coroczny bankiet opłatkowo – noworoczny, który odbędzie się w Sali Rycerskiej Garnizonowego Klubu Oficerskiego przy ul. Tuwima 34 w godz. 18.00 – 23.00
Składka na bankiet wynosi 90 zł od osoby. Wszystkie osoby chcące wziąć udział w losowaniu fantów na bankiecie prosimy o kupienie prezentu w kwocie powyżej 20 zł.
Kwotę za bankiet należy wpłacić na spotkaniu w PCP 7 grudnia 2018 r. skarbnikowi Cechu – Krzysztofowi Łatkowskiemu.